Ara:

Mutfak dekorasyonu için çeşitli durumlar mevcuttur. Mutfak hepimizin gözdesi, belki de evin en önemli yeridir diyebilmek mümkündür. Yapılan dekorasyonlar ile göze hitap eder. Zaman zaman kararsız kalındığı durumlarda vardır. Bu gibi durumlarda mutlaka düşünerek seçim yapılması gerekir.

Tezgâh arası cam paneller, adından da anlaşılacağı gibi cam malzemeden genellikle 8 mm temperli cam üzerine dijital cihazlarla görüntü aktarılarak hazırlanır.  Fayans ve seramiğe göre daha çok tercih edilir ve daha ekonomiktir. Mutfağınıza ayrı bir hava katacaktır. Kırılmaz, çizilmez, kolay temizlenebilir ve ocak üzerinde kullanılmasında bir risk teşkil etmez. Dijital cihazlar sayesinde model seçeneğiniz oldukça çoktur.

Tezgâh Arası Fayans

Uzun yıllardan beri tezgâh arası tasarımlarda fayans kullanılmaktaydı. Dayanıklı olmasının yanı sıra uzun ömürlü olmasından ötürü tercih ediliyordu. Fayanslar, yapıştırma taşlar, yıkım döküm işi uzun zaman alır. Cam tasarımlara nazaran model seçeneği kısıtlıdır. Dijital cihazlar sesinde cam tasarımlarda istediğiniz görseli aktarabilirken, fayans ve seramikte model seçeneği sınırlıdır. Tezgâh arası fayans dekorasyon fiyatı hakkında kesin bilgi vermek mümkün değildir. Metrekare fiyatı, firmadan firmaya değişiklik gösterebiliyor.

Tezgâh arası yapıştırma taşlarda bir dönem oldukça çok tercih ediliyordu. Tezgâh arası yapıştırma taşlar, mutfağın bir bölümüne fayans ile döşenirken, tezgâh aralarına yapıştırma taş kullanılıyordu. Uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Ancak mutfak dekorasyonunuzdan sıkılıp değiştirmek istediğinizde tıpkı seramik ve fayansta olduğu gibi zahmetli ve maliyelidir. Mutfak tezgâh arası dekorasyonlar için cam, seramik, fayans, yapıştırma taş ve mozaik gibi birçok seçenek bulunur.

Tezgâh Arası Seramik

Seramik, cam ve fayansa göre daha az tercih edilir. Tıpkı fayans gibi zahmetli, temizliği zor, yorucu ve oldukça maliyetli bir dekorasyon türüdür. Fayans ve seramik, cam tasarımlara nazaran daha az tasarım modeli bulunuyor. Hepsinin maliyeti değişir.

Tezgâh arası tasarımı yapmadan önce hemen karar vermeyin. Çünkü günlük yaşantımızda en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biriside mutfaktır. Hemen sıkılmayacağınız, mutfağınızı boğmayacak tasarımlar seçin. Daha sonralarda tezgâh arasını değiştirmek sizi oldukça zahmete sokacaktır. Ve maliyeli bir uygulama olacaktır.

Call Now ButtonHEMEN ARA Fiyat Al