Ara:

Tezgâh arası cam uv baskı dekorasyon alanında kullanılır. Buna istinaden cam üzerine hiçbir ekstra materyal ile sıvama yapmadan uygulanır. Böylelikle direk cam üzerine kısmi veya tamamına uv baskı şeklinde uygulanan ve fiyatlandırılan ürünlerdir. 

Tezgâh arası cam sistemlerinin avantajları ise fiyat ve maliyet olarak uygun ürünler olmasıdır. Tezgâh arası camlar kolay temizlenmesi için uygun maddeler ile hazırlanmaktadır. Bunun sayesinde istenilen kimyasal temizlik malzemeleri ile temizlenen kaliteli ürünlerdir.

Tezgâh Arası Cam Özellikleri Nelerdir?

Tezgâh arası camlar kullanılan malzemeler ile Isıya karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Mutfaklar da özellikle ocak arkasında kullanıma uygun üretilir ve fiyatlandırılırlar. Tezgâh arası camlar maliyet açısından da üretimlerinde diğer alternatiflerine göre daha uygun fiyatlardadır. Ankara tezgah arası cam firmamız her daim en uygun fiyatı sunmaktadır.

Üretimlerinde kişiye özel uv baskı tekniği uygulanır. Buna istinaden kişilerin diledikleri çeşit ve resme göre fiyatlandırılır ve tasarlanırlar. Kolay montaj özelliği sayesinde kolayca montaj kurulan ürünlerdir. Buna istinaden kaliteli malzemelerden üretilirler. Tezgâh arası cam modelleri fiyat konusunda da her bütçeye uygun üretilirler. Ayrıca uygun fiyatları ile her eve uygun ve kolaylığı sunacak bir tasarımlardan oluşurlar. Tezgah arası cam temizliği kolaydır. 

 Tezgâh Arası Cam Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tezgâh arası cam fiyatları birçok faktöre ve fonksiyona göre değişir. Özellikle uygulama alanının büyüklüğüne göre fiyatlar farklı olabilir. Ayrıca malzeme kalitesine göre değişik ve çeşitli fiyatlar vardır. Tezgâh arası cam panellerin ortalama fiyatlar genellikle metre tül fiyatı şeklinde belirlenir. Tezgâh arası cam fiyatları  kullanılan desen ve malzemeye ve yapılacak alana göre değişir.

Öncellikle en çok tercih edilen doğal taş ve fayans gibi birçok farklı malzemeden üretilir. Buna istinaden bu malzeme ve desenlere göre fiyatları farklıdır. Tezgâh arası cam modelleri genellikle viyola baskı yöntemi ile tasarlanır ve fiyatlarlı buna göre değişir. Herhangi bir kabarma veya renk solması olmaz. Bunun nedeni kullanılan malzeme ile canlı resimler ile tasarlanmasıdır.

Tezgâh Arası Cam Fiyatları Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

Genellikle Tezgâh arası cam kaplama fiyatları metre kare ya da metre tül cinsinden fiyatlandırılır. Ankara Tezgâh arası cam panel fiyatları hesaplanırken bazı özellikler vardır. Buna istinaden firmalar metre kare bazıları ise metre tül olarak fiyatlandırma yaparlar. Bu hesaplamada da ufak olabilir. Tezgah arası cam fiyatları fiziki yer ölçümü ile netleşir.

Call Now ButtonHEMEN ARA Fiyat Al