Ara:

Mutfak tezgâh arası cam paneller, son teknoloji işleme sayesinde üretilen mutfak dekorasyonlarıdır. Ayrıca uv baskıdan aktarılması ile üretilir. Aynı zamanda cam paneldeki kesikler tamamlanarak milimetrik olarak montaj edilirler. Ankara Mutfak tezgâh arası camlar, mutfağa iyice oturarak montaj edilir. İçeriğinde sertleştirilmiş güvenlik camı yani temperli cam vardır. Bu cam normal camdan daha ısıya dayanıklıdır. Bu özelliği ile ocakların önüne kolaylıkla monte edilebilir.

Mutfak Tezgah Arası Cam Özellikleri Nelerdir?

Mutfak tezgah arası cam dayanıklı, kolay bakım ve hijyenik ürünlerdir. Tasarlanmasında foto grafik her türlü baskı olanağı sağlarlar. Cam kalınlığı 6 mm temperli şekilde üretimleri yapılır. Taleplere göre farklı cam türleri mevcuttur. Soket, köşe ve kenar kesmeleri ile değişik tarzda ve şekilde üretilir ve fiyatlandırılırlar. Mutfak tezgah arası cam mutfaklara görsel estetik, hijyen ve kolay bakım sağlar.

Mutfak Tezgâh Arası Cam Teknik Özellikleri Nelerdir?

Mutfak tezgah arası cam panel temperli cam veya tripleks lamine cam kullanılarak yapılır. Böylelikle mukavemet ve darbe dayanımı,  ateşe dayanıklılık, sıcaklık farklılıklarına karşı sağlamdır. C işleme ile mutfak tezgâh arası camlar üretilir. Mutfak tezgah arası camlar mutfaklardaki elektrik veya su bağlantılarına ve diğer bağlantılara uyumlu şekilde entegre edilir. Mutfak tezgâh arası camlar eklemlerden oluşmazlar. Buna istinaden tek parça şekilde temizleme işlemi oldukça kolaydır. Mutfak tezgah arası camlar diğer malzemelere göre çok daha hijyenik ve kullanımı kolaydır.

Mutfak tezgâh arası camlar en önemli özelliklerinden biride mutfaklardaki diğer malzemeler ve eşyalar ile uyumluluk sağlamasıdır. Taleplere göre her desen ve motifler canlılıkta tezgâhlara uygulanabilir. Mutfak tezgâh arası cam paneller kişiye özel üretilir. Mutfağınızdaki desen ve motiflerde karmaşık desenlerle de üretim yapılır. Mutfak tezgâh arası camlar genellikle 6mm kalınlığındaki temperli camlar ile uv baskı teknolojisi kullanılarak üretilir.

Aynı zamanda görselin baskısının ortaya çıkarıldığı bir tasarım sistemidir. Üretimi 1440 dpi baskı kalitesi taşımaktadır. Çözünürlük olarak oldukça yüksek kalite içermektedir. Tek parçadan oluşan tezgah arası cam paneller bütçe dostu ve estetiklik sağlayan ürünlerin başında gelmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA Fiyat Al