Ara:

İnsanlar zamanlarının çoğunu mutfakta geçiriyorlar. Uyandığımız zaman güne mutfağa giderek başlıyoruz. Güzel, iyi seçilmiş, gösterişli, iyi kurulmuş masa üstü eller, günümüzün tamamı için iyi bir ruh hali yaratarak konfor getiriyor.

Modern havasıyla, kullanım kolaylığı ve kolay temizlenmesiyle tezgâh arası cam son zamanlarda oldukça tercih edilmektedir. Fakat cam kaplamalı tezgâh yapmadan önce kullanışlımı, pahalı mı, kırılır mı, temizliği zor mu, yaptığım maliyete değer mi, ne gibi riskler var gibi sorular sorulur. Mutfak tezgâh arası cam paneller, güvenli cam olmasından dolayı deformasyonu en zor,  kullanışlı ve en uzun ömürlü mutfak tezgâh arası malzemesidir. Oldukça kullanışlı olan tezgâh arası cam herhangi bir temizlik ürününden etkilenmez, çizilmez ve kırılmaz.

Mutfak Tezgâh Arası Cam Modelleri

Yüksek çözünürlük dijital baskı makineleri sayesinde cam üzerine istenilen görsel basılmaktadır. Baskı işleminden hemen sonra koruyucu tabaka ile kaplama yapılır. Bu kaplamanın asıl amacı nem, ısı ve diğer etkenlere karşı dayanıklı hale getirilir.

Tezgâh arası cam arka yüzeyde uygulanan bir işlem olduğu için herhangi bir deformasyon söz konusu değildir.  Tezgâh arası camın üzerine yapılan baskı ile ortama ayrı bir hava katar. Baskının kalitesi ve gerçekliği ile beklenenden çok daha fazlasını karşılar. Tezgâh arası cam fiyatları metre tül fiyat olup, mevcut mutfak uzunluğu ile hesaplama yapılır.

Mutfak Tezgâhı Arası Cam Panel Montaj Ve Bakımı

Fiyat hakkında kesin bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü tezgâh ve dolap arasında kalan mesafe 55 cm veya 65 cm olup, uzunluk olarak fiyat hesaplaması yapılır. Temperli camlar özel olarak, cam tezgâhları boyuna göre sipariş edilir.

İstenilen görselin baskı uygulaması, boya işlemi ve camın ölçülere uygun olarak üretilmesi yaklaşık olarak 7 ila 10 gün sürer. Uygulanmaya hazır olan cam tezgâh arası 1 gün içerisinde uygulanıp teslim edilir. Temizliği bakımından diğer tezgâh arası camlar ile karşılaştırdığımızda ekstra olarak bir şey yapılmasına gerek yoktur. Temizlik ürünlerinden çizilme, zarar görmez ve kırılmaz. Modern mutfağınızın görünümünün tadını çıkarın.

Call Now ButtonHEMEN ARA Fiyat Al