Ara:

Ankara’da duşakabin fiyatlarını öğrenmek isteyen kullanıcılarımız araştırma yapmakta ve en uygun fiyat sunan firmalar ile çalışmaktadır. Yeni bir duşakabin yaptırmak ve ayrıca mevcutta bulunan duşakabinin tamirini yaptırmak istiyorsanız hemen iletişim kısmından bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara’ da bu işi en profesyonel şekilde yapmaktayız.

Duşakabin fiyatları istenilen özelliklere ve ölçülere göre değişmektedir. Hangi duşakabin modelini istediğinizi bizlere belirttiğiniz taktirde sizlere ölçülere göre detaylı bir fiyat çıkartmaktayız. Ankara duşakabin firması olarak bugüne kadar binlerce eve duşakabin montajı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Ankara Duşakabin Tamiri Fiyatları

Ankara duşakabin tamiri konusunda da profesyonel destek sunmaktayız. Arızanın çeşidine göre garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Duşakabin tamiri sırasında kullanmakta olduğumuz tüm tamir ürünleri birinci sınıf markalardan oluşmaktadır. Duşakabin tamiri fiyatları ise arızanın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Duşakabin de sızdıran duş başlığı ve çatlak fayanslar olabilir. Bunları kendinizin onarması oldukça zordur. Bu konuda bir profesyonelden yardım almanız son derece mantıklı bir karar olacaktır. Firmamız ise bu konuda profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermekte ve sorunu tamamen çözmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA Fiyat Al