Ara:

Evlerimizin olmazsa olmazı olan mutfakta günümüzün çoğunu orada geçiriyoruz. Yapmış olduğumuz yemekler, işler hatta temizliğin çoğunu tezgâhtan yardım alarak yapıyoruz. Tezgâhların göze hitap etmesi belki de en önemli özelliklerden bir tanesidir. Mutfak düzeni kadınların en sık zorlandığı ve birden fazla seçeneğin olduğu yerlerden biridir.

3d mutfak tezgâh arasının kolay temizlendiğinden hanımlara kolaylık sağlar. 3d mutfak tezgâh arası cam panel 8 mm temperli cam üzerine UV baskı yapılıp ve daha sonra boyanarak, tezgâh arası cam görselinin, mutfak dolabı tezgâhının üzerine yapılır. Tezgâh arası cam uygulaması özel ölçülerle yapılmaktadır. Tezgâh arası cam uygulaması mutfağınıza ayrı bir hava katar.

3d Mutfak Tezgâh Arası Cam Özellikleri

Mutfağınızın havasını değiştirmek ve modern bir hava katmak için en ekonomik uygulamadır. Çizilmez, kırılmaz ve oldukça kolay temizlenen bir tezgâh arasına sahip olursunuz. Dijital cihazlar sayesinde istediğiniz görseli mutfaklarınızda kavuşabilirsiniz. Isıya, neme ve sıcaklığa oldukça dayanıklıdır.

3 boyutlu dekor, 3d tezgâh arası, 3 boyutlu cam ve 3d tezgâh arası gibi isimlerle de adlandırılmaktadır. Ankara 3d mutfak tezgâhı arası cam fiyatları hakkında kesin bir fiyat aralığı verilmesi mümkün değildir. Tercih edilen model, uzunluk ve miktarına göre fiyat bilgisi değişmektedir. Düz renk, baskısız 3d tezgâh arası camlar daha ekonomiktir.

3d Mutfak Tezgâh Arası Cam Modelleri

Kurulumu, temizlenmesi ve bakım kolaylığından son zamanlarda tezgâh arası cam tasarımlarına ilgi artıyor. Özellikle diğer materyallere kıyasla düşük maliyetlidir ve ısıya, sıcaklığa dayanıklı olduğundan ocak üstüne kullanılmasında bir sakınca yoktur.  Tezgâh arası için pek çok tasarım modeli bulunuyor. Birinci tasarım şeffaf veya buzlu tezgâh arası cam. Görevi, duvarı kirden ve su sıçramasından korumaktır. Bir diğeri ise photoprint ile tezgâh arası cam modelleridir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı tezgah-araci-cam-ankara-1024x768.jpg

İlgi çekici ve dayanıklı olmasından dolayı en popüler tasarımdır. UV görüntülerinin uygulanmasıyla istenilen görsel bastırılabilir. Yanmaz ve oldukça kullanışıdır. Ocak üzerinde kullanılmasında bir risk teşkil etmiyor. Ve son model dekoratif bir vinli film üzerine çizim yaparak oluşturulan tezgâh arası cam. Oldukça ekonomiktir. Soyulabilir ve yanma riski vardır.

Call Now ButtonHEMEN ARA Fiyat Al